Niemcy, szóstak, 1674 CV

Niemcy, szóstak, 1674 CV

Niemcy, szóstak, 1674 CV

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:22:00
321590
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm (1640–1688), szóstak, 1674 CV, Królewiec
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadki
Literatura: Schrötter 1752

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 32
Ilość odsłon: 355

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  460 zł
4)  390 zł
5)  310 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  125 zł