Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1634

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:20:20
321852
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV (1621–1665) - Brabancja, patagon, 1634, Bruksela
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.48 g, patyna
Literatura: Delmonte 295, Davenport 4462

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 263

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  300 zł
5)  290 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  240 zł
9)  220 zł
10)  200 zł
11)  150 zł
12)  145 zł
13)  140 zł
14)  135 zł
15)  130 zł
16)  125 zł
17)  120 zł