Niderlandy hiszpańskie, patagon, bez daty

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:20:00
321853
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta (1598–1621) - Brabancja, patagon, bez daty, Bruksela
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.70 g, ciemna patyna
Literatura: Delmonte 256, Davenport 4432

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 254

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  130 zł
9)  110 zł
10)  100 zł
11)  95 zł
12)  90 zł