Śląsk, 1 gröschel, 1650

Śląsk, 1 gröschel, 1650

Śląsk, 1 gröschel, 1650

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:15:40
321754
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Elżbieta Lukrecja (1625–1653), 1 gröschel, 1650, Cieszyn
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: F.u.S. 3094

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 172

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  120 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  40 zł