Polska, 100 złotych, 1980

Polska, 100 złotych, 1980

Polska, 100 złotych, 1980

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:59:40
321680
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1980, Warszawa, Jan Kochanowski 1530–1584
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, nakład 10.000 sztuk, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 289

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 94

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  85 zł
6)  65 zł