Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:58:00
321687
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1978, Warszawa, Ochrona środowiska /Bóbr/
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, nakład 30.000 sztuk, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 283

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 58

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  55 zł