Polska, 100 złotych, 1977

Polska, 100 złotych, 1977

Polska, 100 złotych, 1977

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:56:00
321677
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1977, Warszawa, Henryk Sienkiewicz 1846–1916
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, nakład 20.000 sztuk, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 277

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 87

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  36 zł
4)  32 zł