Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:51:40
308344
Opis: Polska - Getto Łódź (1941–1943), 5 marek, 1943, Łódź
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 0.99 g, patyna
Literatura: Jaeger L.3b, Parchimowicz 14a, Sarosiek 1/1

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 127

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  125 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  32 zł