Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:45:20
321622
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 182

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł
9)  85 zł
10)  80 zł
11)  75 zł