Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:43:00
319821
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złocista patyna na awersie, piękne
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 238

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  180 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł