Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1850 MW

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:37:20
321579
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 25 kopiejek = 50 groszy, 1850 MW, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1255, Kuriański G50W50.1, Plage 388, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 33
Ilość odsłon: 373

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  580 zł
4)  520 zł
5)  440 zł
6)  410 zł
7)  400 zł
8)  380 zł
9)  370 zł
10)  360 zł
11)  350 zł
12)  330 zł
13)  300 zł
14)  280 zł
15)  240 zł
16)  230 zł
17)  220 zł
18)  210 zł
19)  200 zł
20)  190 zł
21)  185 zł
22)  180 zł