Polska, 3 grosze, 1829 FH

Polska, 3 grosze, 1829 FH

Polska, 3 grosze, 1829 FH

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:36:40
321744
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 3 grosze, 1829 FH, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1035, Iger KK.29.1.a (R), Plage 170 var

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 289

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  175 zł
4)  120 zł
5)  90 zł
6)  70 zł
7)  36 zł