Polska, talar, 1812 IB

Polska, talar, 1812 IB

Polska, talar, 1812 IB

Cena wylicytowana: 4 500 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:36:00
321578
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), talar, 1812 IB, Warszawa, Aw: Głowa księcia w prawo, wokoło FRID AVG REX SAX DVX VARSOV; Rw: Ukoronowana dwupolowa tarcza z Orłem polskim i herbem Saksonii, wieniec z gałązek palmowych po bokach tarczy, u dołu inicjały I - B (Jakub Benicke)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22.96 g, patyna
Literatura: Dav. 247, H.-Cz. 3470, Kahnt 1267, Kop. 3701 (R2), Plage 115, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 4 500 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 901

1)  4 500 zł
2)  4 400 zł
3)  4 200 zł
4)  3 300 zł
5)  3 100 zł
6)  2 300 zł
7)  2 100 zł
8)  1 800 zł
9)  1 800 zł
10)  1 600 zł
11)  1 500 zł