Polska, 10 groszy miedziane, 1790 EB

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:34:00
321577
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, 10 groszy miedziane, 1790 EB, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 18.d1, Plage 235

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 182

1)  220 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  65 zł