Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:31:00
321737
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1600, Bydgoszcz, rozetki po bokach nominału, na rewersie pełna data przedzielona herbem Lewart
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, nieco wyszczerbiony krążek
Literatura: Iger B.00.1.d

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 324

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł