Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:28:00
321729
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1583, Wilno, na awersie herb Leliwa, końcówki napisów L / LIT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, blask menniczy na monecie
Literatura: Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas 4SB42-11

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 41
Ilość odsłon: 897

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 000 zł
4)  820 zł
5)  800 zł
6)  760 zł
7)  370 zł
8)  350 zł
9)  330 zł
10)  300 zł
11)  300 zł
12)  250 zł
13)  230 zł
14)  220 zł
15)  210 zł
16)  200 zł
17)  195 zł
18)  190 zł
19)  185 zł
20)  180 zł