Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:18:40
208382
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie kulka i pierścień, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w jednym kącie łuk, legedna
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.0 mm, 0.91 g, gięty, patyna, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 171

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  65 zł