wydawnictwa polskie, Jagodziński Zygmunt K. – Moi wielcy artyści: Czesław Słania, Piotr Narszak..

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:06:20
321830
Opis: wydawnictwa polskie, Jagodziński Zygmunt K. – Moi wielcy artyści: Czesław Słania, Piotr Narszakowski, Andrzej Heidrich, Warszawa 2009, ISBN 9788373991187
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 184 strony formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, bogato ilustrowany album z dziełami Czesława Słani, Andrzeja Heidricha i Piotra Narszałkowskiego oraz z esejami dodtyczącymi ich życia i twórczości

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 90

1)  32 zł
2)  30 zł