wydawnictwa polskie, Piastowie brzescy i ich epoka. Materiały z sesji naukowej. Brzeg, 13-14 pa..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:05:20
321843
Opis: wydawnictwa polskie, Piastowie brzescy i ich epoka. Materiały z sesji naukowej. Brzeg, 13-14 października 1972 r., Opole 1973
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 168 ston, format B5, oprawa kartonowa, naddarcie grzbietu, ciekawe materiały z sesji dotyczącej szeroko pojętej sztuki Śląska

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 152

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  48 zł