wydawnictwa polskie, Bigoszewska Wanda – Polskie ordery i odznaczenia, Warszawa 1989, ISBN 8322..

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:05:00
321524
Opis: wydawnictwa polskie, Bigoszewska Wanda – Polskie ordery i odznaczenia, Warszawa 1989, ISBN 8322322879
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 137 stron, twarda oprawa, format B5, lekko przetarta okładka, przeglądowy katalog polskich orderów i odznaczeń od początku ich nadawania do 1989 roku

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 161

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  16 zł