wydawnictwa polskie, Od wymiany do wymiany. Banknoty polskie w zbiorach Muzeum Papiernictwa w D..

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:03:20
321833
Opis: wydawnictwa polskie, Od wymiany do wymiany. Banknoty polskie w zbiorach Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju, Duszniki-Zdrój 2020, ISBN 9788360990575
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 103 strony formatu ok. 21 x 21 cm, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany album pokazujący przekrojowo nominały w zbiorach Muzeum Papiernictwa

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 98

1)  26 zł
2)  24 zł
3)  20 zł
4)  18 zł
5)  14 zł
6)  12 zł