wydawnictwa polskie, Banknoty z okresu II wojny światowej w zbiorach Muzeum papiernictwa w Dusz..

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:03:00
321832
Opis: wydawnictwa polskie, Banknoty z okresu II wojny światowej w zbiorach Muzeum papiernictwa w Dusznikach-Zdroju, Duszniki-Zdrój 2019, ISBN 9788360990513
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 63 strony formatu ok. 21 x 21 cm, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany album pokazujący przekrojowo nominały w zbiorach Muzeum Papiernictwa

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 104

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  22 zł
4)  20 zł
5)  14 zł
6)  12 zł