wydawnictwa zagraniczne, Krause Chester L., Mishler Clifford, Bruce II Colin R. – Standard Catalog ..

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:02:40
92118
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Krause Chester L., Mishler Clifford, Bruce II Colin R. – Standard Catalog of World Coins, Iola 2001, III edycja, ISBN 0873493052
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 1.200 stron, oprawa kartonowa, ślady intensywnego używania, wewnątrz exlibris WCN

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 84

1)  90 zł
2)  85 zł