wydawnictwa zagraniczne, Cuhaj George S., Michael Thomas – Standard Catalog of World Coins 1601–170..

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:02:20
92117
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Cuhaj George S., Michael Thomas – Standard Catalog of World Coins 1601–1700, Iola, 2014, VI edycja, ISBN 9781440242663
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 1.606 stron, oprawa kartonowa, lekko przybrudzona okładka, ładnie zachowany

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 116

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  70 zł
4)  65 zł