wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Money of the Lodz Ghetto 1940–1944, Białystok 2017, ISBN ..

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:02:00
321839
Opis: wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Money of the Lodz Ghetto 1940–1944, Białystok 2017, ISBN 9788393531820
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 311 stron, oprawa twarda, format A5, język angielski, wewnątrz autograf autora, bardzo bogato ilustrowany katalog pieniądza Getta Łódzkiego, nakład 100 sztuk

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 435

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł
4)  340 zł
5)  330 zł
6)  300 zł
7)  300 zł
8)  210 zł
9)  200 zł