Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:01:40
321855
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorum Civitatis Elbingensis; Gdańsk 2003, ISBN 9072248
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 304 strony formatu ok. A4, twarda oprawa, bogato ilustrowane, wycena w tekście dla 3 stanów zachowania, katalog monet, medali i banknotów, pięknie zachowane

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 255

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  115 zł
4)  75 zł
5)  60 zł