literatura numizmatyczna, Katalog aukcyjny jubileuszowej 50. aukcji WCN: Borys Paszkiewicz – Podobna..

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:00:40
92119
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog aukcyjny jubileuszowej 50. aukcji WCN: Borys Paszkiewicz – Podobna jest moneta nasza do urodnej panny, Warszawa 2012, ISBN 9788362939008
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 234 strony formatu A4, twarda oprawa lakierowana, bardzo ciekawa pozycja opisująca historię polskiego pieniądza, w którą wpleciona jest oferta aukcyjna; opracowanie oparte na najnowszych ustaleniach, bogato ilustrowane zdjęciami monet z oferty WCN; publikacja funkcjonująca jako podręcznik akademicki dla studentów numizmatyki, pozycja niezbędna w każdej biblioteczce miłośnika numizmatyki

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 82

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  65 zł
4)  60 zł