Niemcy, Odznaka Pomorskiej Izby Rolniczej za lojalną służbę

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:43:00
319086
Opis: Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), Odznaka Pomorskiej Izby Rolniczej za lojalną służbę, Berlin, Kobieca postać ze snopkiem i sierpem, obok niej chłopi z bydłem i trzodą, w tle pruski Orzeł nad którym GOTT MIT UNS w wieńcu, z prawej SEGEN • IST / DER • MVEHE / PREIS•, na stronie odwrotnej dwie tarcze herbowe (Prus i Pomorza) pod koroną, z boków w wieńcach SUUM CVIQVE, LANDWIRTSCHAFTSKAMMER • FVER • DIE • PROVINZ • POMMERN, w odcinku FVER • LANGIAEHRIGE / TREVE • DIENSTE, na dole sygnatura INV FEC - • MAX • V • KAWACZYŃSKI • - BERLIN, odzbnaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 38.2 mm, 23.87 g, zerwany łącznik, zacięcie przy krawędzi

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 135

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  28 zł
4)  24 zł