Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:16:40
198543
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.4 mm, 0.24 g, pęknięcia
Literatura: BRP Prusy T2.2, W. 7b

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 94

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł