Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Rozpoczęcie: 12-04-2021 18:00
Zakończenie: 22-04-2021 20:17:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 20:17:00
198605
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 20.1 mm, 0.22 g, wykruszenie
Literatura: BRP Prusy T2.8, W. 11a

Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 59