Polska, krzyż komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasy, 1918

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:31:40
318388
Opis: Polska - XX wiek - II RP na emigracji, krzyż komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasy, 1918, wykonanie londyńskie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, wstążka, 58 x 58 mm, drobne pęknięcie emalii na lewym ramieniu krzyża, ale pięknie zachowany egzemplarz
Literatura: Oberleitner cz. III strony 33-42

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 372

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  880 zł
4)  720 zł
5)  440 zł
6)  320 zł
7)  300 zł