Polska, Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:31:20
318136
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari, Warszawa, Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, ramiona w czarnej emaliowanej obwódce, na środku krzyża obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której emaliowany na biało Orzeł trzymający berło i jabłko panowania, na stronie odwrotnej w medalionie obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której napis HONOR / I / OJCZYZNA / 1792, na dolnym ramieniu krzyża punca srebra i imiennik SO, krzyż trzyczęściowy, mocowany na wstążkę, brak wstążki, order wykonany w zakładzie Stanisława Owczarskiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '875', emalia, 36.7 x 37.3 mm, 14.64 g, urwana jedna kulka

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 42
Ilość odsłon: 1226

1)  3 000 zł
2)  2 900 zł
3)  2 800 zł
4)  2 500 zł
5)  2 300 zł
6)  1 900 zł
7)  1 650 zł
8)  1 600 zł
9)  1 500 zł
10)  1 050 zł
11)  680 zł
12)  640 zł
13)  620 zł