Polska, plakieta

Polska, plakieta

Polska, plakieta

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:30:40
317774
Opis: Polska - XX w., plakieta, Łódź, Orzeł lotniczy wz. 1993, na stronie odwrotnej sygnatura PBB / L.ZŁOTY / ŁÓDŹ, plakieta wykonana w pracowni brązowniczej L. Złotego w Łodzi
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz lany, 73.4 x 91.6 mm, 71.68 g, pęknięte mocowanie piór do skrzydeł

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 125

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  70 zł