Polska, Medal Pokój Wam, 1987

Polska, Medal Pokój Wam, 1987

Polska, Medal Pokój Wam, 1987

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:30:20
318238
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Medal Pokój Wam, 1987, Częstochowa, Aw: Półpostać papieża w lewo, w lewej ręce trzyma pastorał, prawą ma skierowaną ku górze, JAN PAWEŁ II, Rw: Lecący gołąb, POKÓJ WAM - POLSKA 1987, na obrzeżu nabita punca srebra, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych w Częstochowie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 45.2 mm, 49.65 g
Literatura: Grabowski 0602, Nestorowicz 595

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 106

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  105 zł
7)  95 zł