Polska, Gaude Mater Polonia, 1978

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:29:00
318344
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Gaude Mater Polonia, 1978, Częstochowa, Aw: Półpostać Papieża w lewo, trzymającego krzyż, JAN PAWEŁ II - 16.X.1978, Rw: Herb papieski, GAUDE MATER POLONIA, na obrzeżu punce srebra i VC, medal projektu Stanisławy Wątróbskiej, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych Veritas w Częstochowie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 35.5 mm, 25.45 g, medal czyszczony
Literatura: Grabowski 19, Nestorowicz 21

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 121

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł