Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:28:00
318133
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883, Kraków, Aw: Popiersie króla w wieńcu laurowym, w lewo, niżej sygnatura F WOJTYCH KRAKÓW, JAN III SOBIESKI kRÓL POLSKI OBROŃCA CHRZESCIAŃSTWA 1683, Rw: Herb Janina pod koroną królewską, PAMIĄTKA OBCHODU OSWOBODZENIA WIEDNIA 12GO WRZEŚNIA 1883, medal projektu Felicjana Wojtycha
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.2 mm, 14.60 gwytarty i obicia na rantach

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 208

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  44 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  30 zł