Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:27:40
318132
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883, Wiedeń, Aw: Popiersie króla w lewo, w wieńcu laurowym, pod popiersiem sygnatura W. PITTNER, JAN III SOBIESKI KRÓL POLSKI OBROŃCA CHRZESCIAŃSTWA 1683, Rw: Widok fragmentu murów obronnych i katedry św. Szczepana w Wiedniu, PAMIĄTKA OBCHODU OSWOBODZENIA WIEDNIA 12GO WRZEŚNIA 1883., medal projektu Wilhelma Pittnera
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: cynk, 34.2 mm, 7.42 g, ładnie zachowany
Literatura: Szyszko-Czyżak 117

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 301

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  220 zł
4)  145 zł
5)  135 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  110 zł
9)  80 zł
10)  75 zł
11)  65 zł