Watykan, medal na pamiątkę pielgrzymki do Ugandy, 1969

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:27:00
318250
Opis: Watykan - Paweł VI (1963–1978), medal na pamiątkę pielgrzymki do Ugandy, 1969, Aw: Herb papieski zwieńczony tiarą, PAVLVS VI UGANDAM PETENS AFRICAE POPULOS PERAMANTER AMPLECTITUR XXXI IUL MCMLXIX, Rw: Postać stojąca wokół 22 krzyżt, symbolizujących 22 męczenników katolickich, z lewej punca 800, z prawej sygnatura R.RUI, medal projektu Romano Rui
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 44.5 mm, 47.34 g

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 101

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  90 zł