Francja, medal na pamiątkę narodzin Henryka V, 1820

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:26:00
318294
Opis: Francja - Ludwik XVIII (1815–1824), medal na pamiątkę narodzin Henryka V, 1820, Aw: Karolina Burbon-Sycylijska, leżąca na antycznym łożu, trzymająca w rękach małego Henryka, u góry promienie, DIEU NOUS - L'A - DONNE, w odcinku NOS COEURS ET NOS BRAS / SONT A LUI, Rw: Św. Michał Archanioł z mieczem i tarczą, stojący na Lucyferze ze sztyletem i pochodnią, leżącym na chmurach, 29 SEPT. - 1820, na dole sygnatura GAYRARD F.
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 38.1 mm, 31.55 g, wytary i obicia na rantach

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 257

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł
5)  32 zł
6)  30 zł