Belgia, medal na pamiątkę odsłonięcia Kolumny Kongresu, 1859

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:25:40
318129
Opis: Belgia - Leopold I (1831–1865), medal na pamiątkę odsłonięcia Kolumny Kongresu, 1859, Bruksela, Aw: Głowa Leopolda w lewo, niżej LEOPOLD WIENER F., LEPOPOLD PREMIER - ROI DES BELGES, Rw: Kolumna, na tle której cztery postacie symbolizujące wolności edukacji, kultu, stowarzyszeń i prasy, INUGURATION DE - LA COLONNE DU CONGRES, w odcinku SEPT: 1859, niżej LEOPOLD WIENER
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 85.7 mm, 239.56 g, uderzenie przy krawędzi, patyna

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 475

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  200 zł