Austria, medal pamiątkowy, 1914

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:25:20
318130
Opis: Austria - Franciszek Józef (1848–1916), medal pamiątkowy, 1914, Aw: Popiersie Franciszka Józefa w prawo, z lewej FRANC • / IOS • I •, z prawej sygnatura R. NEUBREGER, Rw: Żołnierze leżący w lewo, nad nimi anioł trzymający wieniec i gałązkę palmową, w odcinku 1914, z prawej A. HARTIG, medal w oryginalnym pudełku K.u.K. Kriegsministerium (bez pokrywki)
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 49.9 mm, 53.84 g, patyna, dwa niewielkie uderzenia przy krawędzi

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 195

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  140 zł
5)  115 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł