Niemcy, talar, 1833

Niemcy, talar, 1833

Niemcy, talar, 1833

Cena wylicytowana: 4 000 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:02:40
318214
Opis: Niemcy - Nassau - Wilhelm (1816–1839), talar, 1833, Wiesbaden
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękny ezemplarz bez śladów obiegu, ladna stara patyna, rzadki w tym stanie zachowania
Literatura: AKS 42, Dav. 743, Thun 230

Cena końcowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 301

1)  4 000 zł
2)  3 900 zł
3)  3 800 zł
4)  3 100 zł