Niemcy, 4 grote, 1512

Niemcy, 4 grote, 1512

Niemcy, 4 grote, 1512

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 22:02:00
318221
Opis: Niemcy - Brema - arcybiskupstwo - Krzysztof von Braunschweig-Wolfenbüttel (1511–1514), 4 grote, 1512, Brema, Aw: Św. Piotr na wprost, legenda w otoku, Rw: Klucz, wokoło legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: stara ładna patyna
Literatura: Jungk 158

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 253

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  450 zł
4)  420 zł
5)  400 zł
6)  330 zł
7)  310 zł