Francja, 5 franków, 1870

Francja, 5 franków, 1870

Francja, 5 franków, 1870

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:53:40
318172
Opis: Francja - Napoleon III (1852–1870), 5 franków, 1870, Paryż, popiersie autorstwa Barre'a
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "900" 24.89 g, uszkodzenie obrzeża, ale moneta z bardzo ładnym połyskiem menniczym
Literatura: Gadoury 739, KM 799

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 160

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  90 zł
6)  65 zł
7)  60 zł