Zakon Kawalerów Mieczowych, ferding, 1560

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:49:20
318428
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych - Gotthard Kettler (1559–1562), ferding, 1560, Rewal (Tallinn), odmiana z skróconą datą 60 na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Haljak 196

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 216

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  220 zł
5)  195 zł
6)  190 zł
7)  180 zł