Prusy Książęce (1525–1657), półtorak, 1619

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:47:40
318432
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jan Zygmunt Hohenzollern 1608-(1618–1619), półtorak, 1619, Królewiec, na rewersie odmiana z napisem PRO LEG
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Slg. Marienburg 1379

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 433

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  270 zł
6)  180 zł
7)  140 zł
8)  130 zł
9)  120 zł
10)  90 zł
11)  80 zł
12)  75 zł