Polska, 500 złotych, 1986

Polska, 500 złotych, 1986

Polska, 500 złotych, 1986

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:35:00
316293
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1986, Warszawa, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej - Meksyk 1986
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, nakład 15.500 sztuk, delikatne mikroryski, patyna
Literatura: Parchimowicz 326

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 100

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  65 zł
5)  55 zł
6)  46 zł