Polska, 500 złotych, 1985

Polska, 500 złotych, 1985

Polska, 500 złotych, 1985

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:34:40
316292
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1985, Warszawa, Czterdziestolecie Organizacji Narodów Zjednoczonych (1945-1985)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, nakład 10.000 sztuk, delikatne mikroryski, patyna
Literatura: Parchimowicz 325

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 87

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  55 zł
4)  44 zł