Polska, 100 złotych, 1981

Polska, 100 złotych, 1981

Polska, 100 złotych, 1981

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:28:40
316274
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1981, Warszawa, Ochrona środowiska /Koń/
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, nakład 12.000 sztuk, mikroryski, jasna patyna
Literatura: Parchimowicz 292

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 136

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  125 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  65 zł
10)  60 zł