Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:21:00
316251
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1974, Warszawa, Mikołaj Kopernik
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, nakład 50.000 sztuk, patyna, drobne mikroryski
Literatura: Parchimowicz 269b

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 53

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  38 zł
4)  36 zł
5)  36 zł
6)  32 zł
7)  30 zł